Piegāde

Ja prece ir noliktavā, pasūtījums tiks piegādāts 2.-5. darba dienu laikā kopš dienas, kad Pārdevēja bankas kontā ir saņemta apmaksa par preci. 
Ja preces nav noliktavā preču piegādes termiņš var būt ilgāks līdz  3.-4. nedēļām.

Preces piegādes laiku Pārdevējs saskaņo ar Pircēju telefoniski vai uz e-pastu. 

Noformējot pasūtījumu, pirkuma grozā Jūs varat izvēlēties vienu no šiem preču saņemšanas veidiem:

  • preču piegāde ar Omniva 2.90 EUR.  Latvijas, Igaunijas un Lietuvas teritorijā izmaksas saskaņā ar Omniva tarifiem (priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu).
  • preču piegāde ar Latvijas Pastu 3.20 EUR. Visā Eiropas teritorijā, izmaksas saskaņā ar Latvijas pasta tarifiem (priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu).
  • piegāde ar DPD „Pickup Paku Bode2.70 EUR.  Latvijas teritorijā, izmaksas saskaņā ar DPD tarifiem (priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu).
  • Piegāde uz Gulbenes pilsētu - bez maksas.
  • Pasūtījumam virs 50,00 EUR piegāde bez maksas.

Pārdevējs nav atbildīgs par preču piegādes nokavējumu, kas radies piegādātāja rīcības rezultātā, savlaicīgi nepiegādājot preces.

Gadījumā, ja Klients pats nevar pieņemt preci, bet tā ir piegādāta uz norādīto pakomātu, vai arī ja klients nav izņēmis preci, par kuru piegādes firma klientu ir informējusi, klients nav tiesīgs celt pretenzijas pret www.nango.lv neapmierinošas piegādes dēļ.

Gadījumā, ja klients nav laicīgi izņēmis piegādāto preci norādītajā Omnivas pakomātā un prece mums tiek atgriezta, uzņēmums patur tiešibas atgriezt tikai preces vērtību atņemot visus piegādes un atgriešanas pakalpojumu izdevums.


0
 .